Abonentky SND

Slovenské národné divadlo už predáva abonentky na sezónu 2014/2015. Iba v pokladnici SND v novej budove si záujemcovia môžu vybrať z rozšírenej ponuky abonentných balíkov.

Nikdy nebolo ľahšie vybrať si divadelné predstavenie podľa vlastného vkusu. Nadšenci dramatického umenia majú originálnu možnosť pomocou zábavného testu, spoznať svoju inscenáciu na mieru. Test vyhodnotí, aké predstavenie z balíčkov abonentiek SND ich najviac vystihuje.

Stačí kliknúť na www.abonentka.snd.sk a odpovedať na 9 otázok o svojom životnom štýle, a vybrať si jednu zo 4 možností. Následne sa zobrazí informácia, ktoré divadelné predstavenie ho vystihuje najviac a dozvie sa niečo málo o svojej divadelnej osobnosti. Podstatou je, že získa odporučenie na abonentný balík SND. Tento test si môže vyplniť aj z tabletu či mobilu.

Abonentky sú lacnejšie ako vstupenky (úspora priemerne 20 %),ponúkajú stále miesto v hľadisku a ich výhodou je aj osobná starostlivosť vybraným pracovníkom SND. Keďže táto 95. divadelná sezóna je jubilejná, každého držiteľa abonentky odmení SND aj ročenkou Ročenka SND 2014/2015, ktorú dostane zdarma.

Abonentky SND si môžu záujemci zakúpiť každý pracovný deň od 8:00 – 16:00 hod. v pokladnici novej budovy SND na Pribinovej ulici, kde im pracovníci predaja SND ochotne poskytnú aj bližšie informácie, ktoré sa tiež môžu dozvedieť na infolinke +421 2 204 72 296 a na stránke www.abonentka.snd.sk/info.